Haber346

Üçüzleri ‘Recep’, ‘Tayyip’, ‘Erdoğan’ ile Sandığa Gittiler

SİVAS’ta, 2014 yılında dünyaya gelen üçüzlerine ‘Recep’, ‘Tayyip’ ve ‘Erdoğan’ isimlerini veren Kemal- Dilek Akıncı çifti, oy kullanmaya çocuklarıyla birlikte gitti. Kemal- Dilek Akıncı çifti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ismini verdikleri üçüzleri ‘Recep’, ‘Tayyip’, ‘Erdoğan’ ile birlikte oy kullandı. Öğle saatlerinde oy verecekleri Muzaffer Sarısözen Ortaokulu’na gelen çift, yanlarında üçüzleri ‘Recep’, ‘Tayyip’, ‘Erdoğan’ı da getirdi. […]

Üçüzleri ‘Recep’, ‘Tayyip’, ‘Erdoğan’ ile Sandığa Gittiler
24 Haziran 2018 - 19:42 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta, 2014 yılında dünyaya gelen üçüzlerine ‘Recep’, ‘Tayyip’ ve ‘Erdoğan’ isimlerini veren Kemal- Dilek Akıncı çifti, oy kullanmaya çocuklarıyla birlikte gitti.
Kemal- Dilek Akıncı çifti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ismini verdikleri üçüzleri ‘Recep’, ‘Tayyip’, ‘Erdoğan’ ile birlikte oy kullandı. Öğle saatlerinde oy verecekleri Muzaffer Sarısözen Ortaokulu’na gelen çift, yanlarında üçüzleri ‘Recep’, ‘Tayyip’, ‘Erdoğan’ı da getirdi. 4 yaşında olan üçüzler, anne- babalarının oy kullanmasını bekledi. Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen fırın işçisi Kemal Akıncı, “Cumhurbaşkanı’mızı çok seviyoruz. Onun her zaman arkasındayız. ‘Vakit Türkiye vakti’ diyoruz. Gönlümüz Cumhurbaşkanı’mızdan yana. Oyumuzu çok şükür kullandık. İlimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER