Haber346

Sahte Sikkeli Dolandırıcılar Yakalandı

SİVAS’ta iş adamlarını elinde tarihi olduğunu söylediği sahte sikkelerle dolandırmaya çalıştığı öne sürülen Ş.H., jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, bir kişinin, iş adamları ve esnafı arayarak elinde tarihi değeri olan Roma dönemine ait bir küp sikke olduğunu ve satmak istediğini söylediği bilgisini aldı. Bu kapsamda çalışma yalan jandarma ekiplerinin Koyulhisar ilçesinde […]

Sahte Sikkeli Dolandırıcılar Yakalandı
20 Haziran 2018 - 17:08 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta iş adamlarını elinde tarihi olduğunu söylediği sahte sikkelerle dolandırmaya çalıştığı öne sürülen Ş.H., jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, bir kişinin, iş adamları ve esnafı arayarak elinde tarihi değeri olan Roma dönemine ait bir küp sikke olduğunu ve satmak istediğini söylediği bilgisini aldı. Bu kapsamda çalışma yalan jandarma ekiplerinin Koyulhisar ilçesinde düzenlediği operasyonda 8 ayrı suç kaydı olduğu tespit edilen Ş.H., beraberindeki 232 sahte sikke ve bir küple yakalandı. Gözaltına alınan Ş.H.’nin jandarmadaki işlemleri devam ediyor.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER