Haber346

Başkan Aydın Esnaf Ziyaretlerini Sürdürdü

SİVAS Belediye Başkanı Sami Aydın, esnaf gezileri kapsamında Alibaba ve Abdulvahabigazi Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Her gün farklı bir mahalleyi ziyaret eden Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Alibaba ve Abdulvahabigazi Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla bir süre sohbet eden Başkan Aydın, merkezi hükümet ve belediye tarafından yapılan çalışmaları anlatarak 24 Haziran seçimlerinde destek […]

Başkan Aydın Esnaf Ziyaretlerini Sürdürdü
20 Haziran 2018 - 17:12 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediye Başkanı Sami Aydın, esnaf gezileri kapsamında Alibaba ve Abdulvahabigazi Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti.
Her gün farklı bir mahalleyi ziyaret eden Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Alibaba ve Abdulvahabigazi Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla bir süre sohbet eden Başkan Aydın, merkezi hükümet ve belediye tarafından yapılan çalışmaları anlatarak 24 Haziran seçimlerinde destek istedi. Esnaf gezilerinin ardından Abdulvahabigazi Mahallesi’nde Muhtar Gazi Düzarduç öncülüğünde düzenlenen ev toplantısına katılan Başkan Aydın, burada vatandaşların sorunlarını dinleyerek yapılan hizmetlerden bahsetti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER