Haber346

Belediyeden Bayramda Ücretsiz Ulaşım Hizmeti

SİVAS Belediyesi Ramazan Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için ilk iki gün halk otobüslerinin ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu. Belediyeden yapılan açıklamada bayramın birinci ve ikinci günleri halk otobüsleri ücretsiz hizmet vereceği ifade edildi. Ayrıca mezarlık ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşlar için arife günü ve bir gün öncesi için ek servis yapılacağı açıklandı. Ulaşım Hizmetleri […]

Belediyeden Bayramda Ücretsiz Ulaşım Hizmeti
15 Haziran 2018 - 17:30 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi Ramazan Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için ilk iki gün halk otobüslerinin ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.
Belediyeden yapılan açıklamada bayramın birinci ve ikinci günleri halk otobüsleri ücretsiz hizmet vereceği ifade edildi. Ayrıca mezarlık ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşlar için arife günü ve bir gün öncesi için ek servis yapılacağı açıklandı. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce yapılan düzenlemeye göre 13 Haziran Çarşamba ve 14 Haziran Perşembe günleri Yukarı Tekke Mezarlığına ziyaretler için eski adliye arkası durağından direk otobüs seferleri olacak. Ramazan Bayramı’nın birinci ve ikinci gününde ise şehir içi halk otobüsleri ücretsiz olacak. Halk otobüsü seferleri birinci gün sabah 09.00’da, iki ve üçüncü gününde ise 08.00’de başlayarak gece 01.00’e kadar devam edecek.
Belediye tarafından Nuri Demirağ Havaalanı’na yapılan otobüs seferleri ise bayram süresince devam edecek.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER