Haber346

İttifakımızı Bozmaya Çalışanlara Fırsat Vermeyeceğiz

Güçlü bir Türkiye için Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mecliste olması gerektiğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlardan destek ve dua isteyen Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, “Cumhur İttifakının 2023’e kadar devam edeceğini belirterek bu birlikteliği bozmak isteyenlere inat Cumhurbaşkanı Adayımız […]

İttifakımızı Bozmaya Çalışanlara Fırsat Vermeyeceğiz
13 Haziran 2018 - 5:47 'de eklendi.
Reklam

Güçlü bir Türkiye için Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mecliste olması gerektiğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlardan destek ve dua isteyen Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, “Cumhur İttifakının 2023’e kadar devam edeceğini belirterek bu birlikteliği bozmak isteyenlere inat Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.
Daha güçlü daha müreffeh daha huzurlu daha istikrarlı daha güvenli bir Türkiye için Cumhur İttifakına destek olunmalı diyen Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek son güne kadar seçim çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.
Seçim çalışmalarına hızlı başladıklarını ve gelişen Türkiye için yollara düştüklerini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Özyürek, bugün esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
İlk olarak Atatürk Caddesi ve Kepenek Caddesi mevkiinde bulunan esnafları ile görüşen Milletvekili Adayı Özyürek esnaftan ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Gittiği her yerde Cumhur İttifakının doğru bir karar olduğunu söyleyen esnaflar Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliğinde ise güçlü bir Türkiye için Milliyetçi Hareket Partisine oy vereceklerini söyledi.
Özyürek, İttifak’ın 25 Haziran’da sona ereceği şeklinde dedikoduların üretildiğini dile getirerek, şunları kaydetti: “Cumhur İttifak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Devlet Bahçeli tarafından 2023 yılına kadar yapılan ve ülke bekası ön planda tutulan bir ittifaktır. Bunun sona ereceğini söyleyenler milliyetçi ve muhafazakar kesimin birlikteliğinden rahatsız olan yada kendi şahsi menfaatleri peşinde koşan insanlardır. Halkımız bu tür dedikodulara itibar etmesin ve 24 Haziran’a kadar ülkemizin bekası için Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan için Milletvekilliğinde ise MHP’ye destek olsunlar.”
Daha sonra Pazartesi Pazarında gezilerine devam eden Milletvekili Adayı Özyürek, pazarcı esnaflarının sorun ve sıkıntılarını dinledi. Özyürek’e gezisinde Sivas Pazarcılar Odası Başkanı Adem Argın’da eşlik etti.
İftar programında davet edildiği bir eve giden Milletvekili Adayı Özyürek ezanın okunmasıyla birlikte dua edip oruçlarını açtı

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER