Haber346

Sivas Kale Parkı Yenileniyor

SİVAS Belediyesi, özellikle yaz aylarında yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşanan Kale Park’ta, yenileme çalışması başlattı. Sivas Belediyesi, alanda başlattığı çevre düzenleme ve yenileme çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor. Sivaslıların uğrak mekanlardan biri olan, şehir manzaralı Kale Park, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yenileniyor. Eskiyen oturma bankları ve kaldırım taşlarının tamamen söküldüğü parka, […]

Sivas Kale Parkı Yenileniyor
07 Haziran 2018 - 7:47 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi, özellikle yaz aylarında yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşanan Kale Park’ta, yenileme çalışması başlattı.
Sivas Belediyesi, alanda başlattığı çevre düzenleme ve yenileme çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor. Sivaslıların uğrak mekanlardan biri olan, şehir manzaralı Kale Park, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yenileniyor. Eskiyen oturma bankları ve kaldırım taşlarının tamamen söküldüğü parka, otomatik sulama sistemleri tamamlanarak toprak dolgular yapıldı.
Kilit parke taşı döşenen ve modern aydınlatma unsurları yerleştirilen alanda kısa zamanda çimlendirme ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamlanması hedefleniyor.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER