Haber346

Uygunuçarlar: Devletimizin Bekası İçin Adayız

24 Haziran seçimlerine hızla yaklaşırken Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Dr. Volkan Uygunuçarlar, sıkılmadık el selam verilmedik vatandaş bırakmıyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak numune hastanesini ziyaret eden Dr. Volkan Uygunuçarlar, Numune Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ertan Temizöz’ü ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Ziyaretten memnun olduğunu ifade eden Başhekim Temizöz seçimlerde Vekil […]

Uygunuçarlar: Devletimizin Bekası İçin Adayız
02 Haziran 2018 - 17:32 'de eklendi.
Reklam

24 Haziran seçimlerine hızla yaklaşırken Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Dr. Volkan Uygunuçarlar, sıkılmadık el selam verilmedik vatandaş bırakmıyor.
Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak numune hastanesini ziyaret eden Dr. Volkan Uygunuçarlar, Numune Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ertan Temizöz’ü ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Ziyaretten memnun olduğunu ifade eden Başhekim Temizöz seçimlerde Vekil Adayı Dr.Uygunuçarlar’a başarılar diledi.
Ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun Tan ve kamu çalışanlarını ziyaret ederek seçimlerde destek ve dua istedi.
Kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerinin ardından Dr. Uygunuçarlar esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi.
Esnaflar tarafından ilgiyle karşılaşan vekil adayı Dr. Uygunuçarlar, “Devletimizin, milletimizin bekası için ülkemizin, gençlerimizin geleceği için güçlü bir devlet güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a Milletvekilliğinde ise Milliyetçi Hareket Partisine destek istiyoruz” dedi.

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER