Haber346

Özyürek: Söz Veriyoruz Biz Sivas’ı Mahcup Etmeyeceğiz

Seçim çalışmaları kapsamında günün erken saatlerinde gezilerine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Sivas milletvekili adayı Ahmet Özyürek, her kesimden vatandaşla bir araya gelerek Sivas’ın sorun ve sıkıntılarını dinliyor. Gezi programına Perakende Sebze Hali ile başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Özyürek, pazarcı esnafından yoğun ilgi ve alaka gördü. Pazarcı esnafından destek ve dua isteyen Milletvekili […]

Özyürek: Söz Veriyoruz Biz Sivas’ı Mahcup Etmeyeceğiz
02 Haziran 2018 - 17:24 'de eklendi.
Reklam

Seçim çalışmaları kapsamında günün erken saatlerinde gezilerine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Sivas milletvekili adayı Ahmet Özyürek, her kesimden vatandaşla bir araya gelerek Sivas’ın sorun ve sıkıntılarını dinliyor.
Gezi programına Perakende Sebze Hali ile başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Adayı Özyürek, pazarcı esnafından yoğun ilgi ve alaka gördü.
Pazarcı esnafından destek ve dua isteyen Milletvekili Adayı Özyürek, Cumhur İttifakına sahip çıkılmasını ve bu ittifak içerisinde Milliyetçi Hareket Partisinin kesinlikle mecliste temsil edilmesi gerektiğini ifade etti.
Ardından Gürün ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatıyla iftar programında bir araya gelen Vekil Adayı Özyürek’i ilçe girişinde Gürün Belediye Başkanı Namı Çiftçi ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı.
Ülkücülerin alkışları ve tezahüratlarıyla karşılanan Milletvekili Adayı Özyürek, “Cumhur İttifakına MHP’ye sahip çıkalım, içerisinde devlet, millet, vatan sevgisi olan kardeşlerinizi Sivas’tan vekil olarak meclise gönderin. Bizlerde Sivas’ımıza yakışır vekiller olarak Ankara’da sizleri temsil edelim” dedi.

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER