Haber346

Sivas’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kampanyasına Bağış

SİVAS’ta sosyal medyada örgütlenen AK Partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için açılan banka hesabına bağışta bulundu. Sivas’ta sosyal medya üzerinden örgütlenen AK Partili yaklaşık 300 kişi, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylardan Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak amacıyla bağışta bulundu. Halk olarak her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini […]

Sivas’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kampanyasına Bağış
01 Haziran 2018 - 20:15 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta sosyal medyada örgütlenen AK Partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için açılan banka hesabına bağışta bulundu.
Sivas’ta sosyal medya üzerinden örgütlenen AK Partili yaklaşık 300 kişi, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylardan Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak amacıyla bağışta bulundu. Halk olarak her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini söyleyen Müşerref Kerem, “Nene Hatun’un torunları olarak çok görmüş geçirmiş insanlarız. Bugünleri gördüğümüze çok şükrediyoruz” dedi.
Kampanyaya bağışta bulunan, 1995 yılında Batman’da terörle mücadele de şehit olan Jandarma Çavuş Ömer Daştan’ın annesi Selma Daştan ise “Vatana her şey feda olsun. Canımız dahi feda olsun. Recep Tayyip Erdoğan’a ayrıca feda olsun. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Biz onun daima arkasındayız” diye konuştu.

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER