Haber346

Şarkışla Aşık Veysel MYO’dan Materyal Sergisi

SİVAS’ta Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksek Okulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri tarafından ‘Öğretim Materyalleri’ konulu sergi düzenlendi. Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi Sergi Salonunda düzenlenen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Kılıç, Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Nevzat Balıkçıoğlu, öğretim elemanları ile öğrenciler katıldı. Serginin […]

Şarkışla Aşık Veysel MYO’dan Materyal Sergisi
01 Haziran 2018 - 20:04 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksek Okulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri tarafından ‘Öğretim Materyalleri’ konulu sergi düzenlendi.
Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi Sergi Salonunda düzenlenen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Kılıç, Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Nevzat Balıkçıoğlu, öğretim elemanları ile öğrenciler katıldı. Serginin açılışını gerçekleştiren Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Kılıç ve beraberindekiler daha sonra sergiyi gezerek yapılan materyalleri inceledi.
Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Hamdi Karakaş düzenlenen sergiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Sergimizin amacı, okul öncesi ve özel eğitim öğrencilerine yönelik materyallerimizi hazırlamaktır. Bu materyaller özellikle sınıflarda öğretimi çeşitlendirmek, öğretimin daha nitelikli hâle gelmesi için öğretmenler tarafından kullanılabilecek materyalleri kapsıyor. Hazırladığımız bu materyaller sergiden sonra çeşitli okullardaki ana sınıflarına gönderilerek öğrencilerin kullanımına sunulacaktır. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER