Haber346

KADEM İftar Programı Düzenledi

KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) Sivas Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde dul, yetim, öksüzler, sevgi evlerindeki çocuklar ve bedensel ve işitme engelliler bir araya geldi. KADEM tarafından kentteki bir restoranda düzenlenen iftar yemeğinde konuşan İl Temsilcisi Semra Temurbaş Mavibulut, “İstedik ki, zenginle fakir, amirle memur, sağlıklıyla engelli, genç ile yaşlı daha çok bir araya gelerek; […]

KADEM İftar Programı Düzenledi
31 Mayıs 2018 - 6:02 'de eklendi.
Reklam

KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) Sivas Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde dul, yetim, öksüzler, sevgi evlerindeki çocuklar ve bedensel ve işitme engelliler bir araya geldi.
KADEM tarafından kentteki bir restoranda düzenlenen iftar yemeğinde konuşan İl Temsilcisi Semra Temurbaş Mavibulut, “İstedik ki, zenginle fakir, amirle memur, sağlıklıyla engelli, genç ile yaşlı daha çok bir araya gelerek; birbirimizi hoşgörü, sevgi ölçütünde kabul etmeli birbirimizi anlayabilmeliyiz. Her birimizin mutlu birer birey, mutlu kadın, mutlu erkek ve mutlu toplum olarak geleceğimizin güçlü Türkiye’sinde rollerimizi tam bilerek, adaletli, hakkaniyetli bir arada varlığımızı devam ettirmeliyiz. İftar soframıza gelerek bereketlendirdikleri için bütün katılımcılara çok teşekkür ediyorum” dedi.
Programa katılanlar, KADEM İl temsilciliğine duyarlılıkları nedeniyle teşekkür etti.

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER