Haber346

MHP Adayı Özyürek: MHP Güçlü Olarak Meclise Girecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Akıncılar, Gölova ve Suşehri ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, 24 Haziran Seçimlerinin Türk Milleti açısından önemine değindi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, “Bugün ki programımız […]

MHP Adayı Özyürek: MHP Güçlü Olarak Meclise Girecek
28 Mayıs 2018 - 20:10 'de eklendi.
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Akıncılar, Gölova ve Suşehri ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, 24 Haziran Seçimlerinin Türk Milleti açısından önemine değindi.
Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, “Bugün ki programımız Sivas’ımızın güzel ilçeleri Suşehri, Gölova ve Akıncılar’dı. Hemşehrilerimizin ilgi ve teveccühüne teşekkür ediyorum. Biz kendilerine Cumhur İttifakını anlatıyoruz ve karşı şer ittifakını anlatıyoruz. İnşaallah Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ı ezici bir üstünlükle çıkaracağımızı ve iyi bir destek istediğimizi kendilerinden istiyoruz. Vatandaşlarımız bunun bilincinde. Herkes şunu söylüyor; birinci turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçtireceğiz” dedi.
Vatandaşların, Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu ülkenin kumu olduğunu, çimentosu olduğunu, tek teminatı olduğunu söylediklerine vurgu yapan Özyürek şunları kaydetti; “Bizde Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel seçimlerde mecliste de güçlü olabilmesi için oylarına talip olduğumuzu söylüyoruz. Kendileri de evet Ülkücülerin, milliyetçilerin, vatanseverlerin mutlaka ve mutlaka Milliyetçi Hareket Partisi’nin mecliste güçlü temsil hakkı elde etmesi gerektiğini herkes söylüyor. Allah nasip ederse 24 Haziran’da önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçtireceğiz sonra da güçlü bir şekilde Milliyetçi Hareket Partisi’ni meclise sokacağız. Bu seçim çok önemli. Ülkemizin işgal edildiği dönemleri hatırlayın. Kurtuluş Savaşını hatırlayın. İnanın şuanda aynı şeyleri yaşıyoruz. İçeride ki ve dışarıda ki hainler tarafından ülkemizin kuşatıldığını ve birlik ve beraberliğimizi düzenimizi bozmak istiyorlar. Bununla birlikte içeride ki şer ittifakını kurdular.”

 

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER