Haber346

Özyürek: Türk Milleti Para İle Satın Alınamaz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ve dolardaki artış hakkında değerlendirmede bulundu. Özyürek, “15 Temmuz’da başarılı olamayan hainler, Türkiye’yi ekonomi ile vuracaklarını sandı. Ama Türk Milleti para ile satın alınamaz” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sivas merkez […]

Özyürek: Türk Milleti Para İle Satın Alınamaz
27 Mayıs 2018 - 18:08 'de eklendi.
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ve dolardaki artış hakkında değerlendirmede bulundu. Özyürek, “15 Temmuz’da başarılı olamayan hainler, Türkiye’yi ekonomi ile vuracaklarını sandı. Ama Türk Milleti para ile satın alınamaz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Sivas merkez ve ilçelerde vatandaşlarla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, Cumhur İttifakı’nın neden önemli olduğunu halka birer bir anlatıyor.
“24 Haziran seçimlerinde Kurtuluş Savaşı’nda verdiğimiz mücadelenin belki de aynısını vereceğiz” diyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek, “Çünkü içerde ki ve dışarıda ki hainler boş durmuyorlar. Cumhur İttifakı’na karşı bir ittifak oluşturulmuştur. Bu ittifakın kimler olduğunu ben size kısaca anlatıyım. Bütün emperyalist dediğimiz bölücüler, terör örgütleri ve kendilerini bir siyasi parti olarak görüp yeni bir parti kuran bazı siyasi partiler ve Cumhuriyet Halk Partisi HDP gibi maalesef bunlar bölücülerle hainlerle iş birliği yaparak bir ittifak oluşturdular. Bu ittifaka kim sahip çıkıyor en önemlisi bu. onların arkasında kimler var, hangi güçler var, kime teslim olmuşlar. Tek amaçları ve gayeleri var Türkiye Cumhuriyeti’nin birliğini, dirliğini, bütünlüğünü bozmak, bölmek ve parçalamak istiyorlar. Abileri var, okyanus ötesinde ki bazı güçler ABD, Avrupa’da bir çok ülke. İşte bizim içimizde ki hainler dışarıda ki hainler ile işbirliği yapıyor Türkiye Cumhuriyetini birliğini dirliğini bozacağını sanıyorlar. Ama bilmiyorlar ki Türk Milleti Asildir, yücedir. Bizim Cumhur İttifakımızda ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Beyin öncülüğü ile seçimlerin öne alınması ve bu ittifaka da vesile olmasıdır. Cumhurbaşkanımız ile birlikte oturdular ve bir karar verdiler. Türkiye Cumhuriyetinin risk altında olduğunu, içerde ki ve dışarıdakiler tarafından kuşatıldığını gördüler. O zaman birlikte bir karar aldılar. Bizlerde bu ittifakın başarıya ulaşması için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

-BİZİM YANIMIZDA ALLAH’IMIZ VAR-
Bu işbirlikçilere fırsat vermeyelim diyen Özyürek, “15 Temmuz Darbesinde başarılı olamadıklarını Güneydoğuda ki operasyonlarla Türkiye Cumhuriyetini işgal altına almaya çalıştılar. Bunu da başaramayan hainler şimdi baktığımızda dolar bugün 5 liraya dayandı. Türkiye’yi ekonomi ile vuracaklar, güya vatandaşlar zorda kalacak şuan da ki iktidarımız veya MHP zorda kalacaktı. Türk Milleti para ile satın alınamaz. Onun için bizim yanımızda kimse yok. Onların yanında hainler var, Amerika var, Avrupa var, terör örgütleri var. Bizim yanımızda Allah’ımız var” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER