Haber346

Başkan Aydın’dan Çatkapı İftar Ziyareti

SİVAS Belediye Başkanı Aydın, Altuntabak Mahallesi’nde ikamet eden Kılıç ailesinin iftar konuğu oldu. Ramazan ayı boyunca halkla iftar sofrasını paylaşmaya özen gösteren Belediye Başkanı Sami Aydın, yaklaşık 6 ay önce geçirdiği bir trafik kazasında ağır yaralanan ve sol ayağından sakat kalan Mehmet Kılıç’ı evinde ziyaret etti. Başkan Aydın, aile fertleriyle sohbet ederek çocuklara çeşitli hediyeler […]

Başkan Aydın’dan Çatkapı İftar Ziyareti
22 Mayıs 2018 - 15:37 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediye Başkanı Aydın, Altuntabak Mahallesi’nde ikamet eden Kılıç ailesinin iftar konuğu oldu.
Ramazan ayı boyunca halkla iftar sofrasını paylaşmaya özen gösteren Belediye Başkanı Sami Aydın, yaklaşık 6 ay önce geçirdiği bir trafik kazasında ağır yaralanan ve sol ayağından sakat kalan Mehmet Kılıç’ı evinde ziyaret etti. Başkan Aydın, aile fertleriyle sohbet ederek çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
Geçirdiği kaza sonrası çalışamaz duruma gelen Mehmet Kılıç’a geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Aydın, ailenin bir ihtiyacının olup olmadığını sorarak her türlü konuda destek olacaklarını ifade etti. Başkan Aydın’a teşekkür eden Kılıç ailesi ise, kendisini iftar sofrasında misafir etmeninin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Aydın’a; eşi Yurdagül Aydın, AK Parti İl Başkan Vekili Abdulkadir Demirel, Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu ve Milletvekili Adayı Semiha Ekinci de eşlik etti.
Başkan Aydın ve beraberindekilerin bir sonraki durağı ise Akdeğirmen Mahallesi oldu. Mahalle sakinlerinden Cumhur Çığır’ın çay davetine icabet eden Başkan Aydın, aile fertleriyle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER