Haber346

Kentkart ATM’si Hizmete Girdi

SİVAS Belediyesi kent kart dolum makinesini hizmete sundu. Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların daha kolay, daha pratik bir şekilde kent kartlarının dolumunu yapabileceği makinelerin ilki Cumhuriyet Üniversitesindeki Otobüs Toplanma Merkezine konuldu. Toplamda 3 adet alınan makinelerin ikisi de önümüzdeki günlerde ihtiyaç duyulan duraklara yerleştirilecek. Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kullanıma sunulan makineler 24 saat […]

Kentkart ATM’si Hizmete Girdi
20 Mayıs 2018 - 16:21 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi kent kart dolum makinesini hizmete sundu.
Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların daha kolay, daha pratik bir şekilde kent kartlarının dolumunu yapabileceği makinelerin ilki Cumhuriyet Üniversitesindeki Otobüs Toplanma Merkezine konuldu. Toplamda 3 adet alınan makinelerin ikisi de önümüzdeki günlerde ihtiyaç duyulan duraklara yerleştirilecek.
Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kullanıma sunulan makineler 24 saat hizmet verecek. Beş lira ve üzeri para alan cihazlar ayrıca para üstü de verebilecek. Kent kart dolum makinelerinden randıman alınması halinde şehrin geneline yayılması planlanıyor.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER