Haber346

TSO’dan Bakan Yılmaz’a Ziyaret

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ı Ankara’da ziyaret etti. Bakan İsmet Yılmaz, heyeti kabulünde şöyle konuştu: “Sivas’a en fazla katkı sunan sivil toplum örgütlerinin başında Ticaret ve Sanayi Odamız geliyor. Diğer STK’lar gibi talepleri dile getirmiyorsunuz, aynı zamanda çözüm önerilerini de sunuyorsunuz. […]

TSO’dan Bakan Yılmaz’a Ziyaret
18 Mayıs 2018 - 6:22 'de eklendi.
Reklam

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ı Ankara’da ziyaret etti.
Bakan İsmet Yılmaz, heyeti kabulünde şöyle konuştu: “Sivas’a en fazla katkı sunan sivil toplum örgütlerinin başında Ticaret ve Sanayi Odamız geliyor. Diğer STK’lar gibi talepleri dile getirmiyorsunuz, aynı zamanda çözüm önerilerini de sunuyorsunuz. Sorumluluğunuz çok fazla. Yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah yüz akıyla döneminizi tamamlamayı diliyorum” dedi.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ise “Sizlerin öncülüğünde Sivas için çalışmaktan gurur duyacağız. Sizlerin arkamızda olduğunu bilmek bizlere güç veriyor” dedi.
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette heyet adına Başkan Eken, Bakan Yılmaz’a bolluk ve bereketi simgeleyen Hayat Ağacı hediye etti.

 

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER