Haber346

TSO Başkanı Eken, Vali Gül’ü Ziyaret Etti

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Mustafa Eken ve yönetim kurulu üyeleri Vali Davut Gül’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Gül, yeni yönetimin önünde 4 sene olduğunu belirterek, “4 sene içerisinde işinizi, programınızı planlayarak ona göre hareket etmenizde fayda var. Kendi işinizde başarılı olmanız Sivas’a katkı sunar. Odanın başarılı olması Sivas’a katkı sunar. Sizin […]

TSO Başkanı Eken, Vali Gül’ü Ziyaret Etti
18 Mayıs 2018 - 6:13 'de eklendi.
Reklam

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Mustafa Eken ve yönetim kurulu üyeleri Vali Davut Gül’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Gül, yeni yönetimin önünde 4 sene olduğunu belirterek, “4 sene içerisinde işinizi, programınızı planlayarak ona göre hareket etmenizde fayda var. Kendi işinizde başarılı olmanız Sivas’a katkı sunar. Odanın başarılı olması Sivas’a katkı sunar. Sizin artık daha fazla kucaklayıcı olmanız lazım. Bize düşen görev varsa da yapmaya her zaman hazırız. Hepinize yeni görevinizde başarılar diliyorum.” dedi.
Eken ise zor bir göreve talip olduklarını belirterek, “Amacımız Sivas’ı daha iyi yerlere taşıyabilmek. Tek davamız Sivas. Birlikte çalışacağız, doğruları söyleyeceğiz. Valimizle, siyasilerimizle, bürokratlarımızla ve şehrimizin önde gelenleri ile uyum içeresinde olarak hizmet etmeye çalışacağız. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte 4 yıllık görev süresince hoş bir seda bırakmayı arzu ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER