Haber346

Sivas’ta Özgür-Der Üyelerinin ‘Kudüs’ Tepkisi

SİVAS’ta Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları (Özgür-Der) Derneği Şube Başkanlığı Kudüs’te yaşanan olaylara basın açıklaması yaparak tepki gösterdi. Kent meydanında toplanan yaklaşık 100 kişilik grup ‘Kudüs’te direnen kardeşlerimizin yanındayız’, pankartı ile ellerinde ‘Siyonist elçilik kapatılsın’ yazılı dövizler açarak İsrail aleyhine slogan attı. Kudüs’e açılan ABD Büyükelçiliği’ni ve bugün İsrail’in Gazze’ye düzenlediği saldırıya tepki gösteren dernek […]

Sivas’ta Özgür-Der Üyelerinin ‘Kudüs’ Tepkisi
16 Mayıs 2018 - 7:56 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları (Özgür-Der) Derneği Şube Başkanlığı Kudüs’te yaşanan olaylara basın açıklaması yaparak tepki gösterdi.
Kent meydanında toplanan yaklaşık 100 kişilik grup ‘Kudüs’te direnen kardeşlerimizin yanındayız’, pankartı ile ellerinde ‘Siyonist elçilik kapatılsın’ yazılı dövizler açarak İsrail aleyhine slogan attı. Kudüs’e açılan ABD Büyükelçiliği’ni ve bugün İsrail’in Gazze’ye düzenlediği saldırıya tepki gösteren dernek üyeleri adına açıklama yapan Özgür-Der Sivas Şube Başkanı Sinan Ceran, “Allah için bedel ödeyenler asla yenilmezler. Rabbim tüm İslam coğrafyasının özgür olduğu günleri bize göstersin. Rabbim siyonistlerin korkularını daim kılsın. O kadar korkuyorlar ki 10 yaşındaki çocuklarımızı kelepçeleyerek 10 tane İsrail askeri arasında götürüyorlar. Onların en büyük korkusu bizim öze dönüşümüzdür. Bu öze dönüşümüzden korkuyorlar. Aynı şekilde bugün Gazze’de Batı Şeria’da Müslümanların soluk aldığı her yerde asıl olarak müslümanların öze dönüşünden korkuyorlar.” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER