Haber346

Kangal Belediyesinden ‘Anneler Günü’ Etkinliği

SİVAS’ın Kangal ilçesinde belediye tarafından ‘Anneler Günü’ programı düzenlendi. Kangal Belediyesi düğün salonunda gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsevgin Sönmez Durgun, şehit anneleri ve çok sayıda kadın katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsevgin Sönmez Durgun anneliğin önemine vurgu yaparak “Tüm annelerimizin anneler […]

Kangal Belediyesinden ‘Anneler Günü’ Etkinliği
16 Mayıs 2018 - 8:26 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Kangal ilçesinde belediye tarafından ‘Anneler Günü’ programı düzenlendi.
Kangal Belediyesi düğün salonunda gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsevgin Sönmez Durgun, şehit anneleri ve çok sayıda kadın katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsevgin Sönmez Durgun anneliğin önemine vurgu yaparak “Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.
Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk ise, “Cennet annelerimizin ayağı altındadır. Annelerimizin kıymetini hayattayken bilmek lazım. Bu nedenle ilk olarak bizler için, vatanımız için, bayrağımız için şehit düşen Mehmetçiğimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi. Programda Başkan Öztürk şehit annelerine çiçek ve Türk bayrağı hediye etti. Programda yılın annesi seçilen ve 5 yıldır hasta torununa bakan Zemhenur Kel’e hediyelerini Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk takdim etti. Daha sonra program halk oyunu gösterisi ve mini konserle devam etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER