Haber346

Suşehri Sağlık Yüksek Okulunda Mezuniyet Sevinci

SİVAS’ın Suşehri ilçesinde Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Sağlık Yüksek Okulu’nda 142 öğrenci düzenlenen törenle mezun oldu. CÜ Suşehri Sağlık Yüksek Okulunda düzenlenen mezuniyet törenine Suşehri Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu, Okul Müdürü Doç. Dr. Nilüfer Tuğut, akademisyenler öğrenciler ve veliler katıldı. Törende konuşan Okul Müdürü Doç. Dr. […]

Suşehri Sağlık Yüksek Okulunda Mezuniyet Sevinci
12 Mayıs 2018 - 16:40 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Suşehri ilçesinde Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Sağlık Yüksek Okulu’nda 142 öğrenci düzenlenen törenle mezun oldu.
CÜ Suşehri Sağlık Yüksek Okulunda düzenlenen mezuniyet törenine Suşehri Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu, Okul Müdürü Doç. Dr. Nilüfer Tuğut, akademisyenler öğrenciler ve veliler katıldı.
Törende konuşan Okul Müdürü Doç. Dr. Nilüfer Tuğut verilen emeklerin karşılığının alındığı güne geldiklerini belirterek, “Suşehri Sağlık Yüksek Okulu olarak çok başarılı bir yıl geçirdik. Yüksek okulumuz her alanda büyümeler sergiliyor ve bu başarılar bizleri gururlandırıyor. Yüksek okulumuz Türkiye’nin en iyi hemşirelik okullarından biri olmaya kararlıdır. Hedeflerimiz en iyisine ulaşmak şeklindedir. Emeklerinizden dolayı sizlere çok teşekkür eder mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılarının devamını dilerim.” dedi.
Konuşmanın ardından okul birincisi Melek Uçar’ın diplomasını Kaymakam Faruk Uzunoğlu verdi. Mezun olan öğrencilerin diplomalarını alması ve mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından tören sona erdi.

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER