Haber346

‘Hedef Kızıl Elma’ Yürüyüşü’ne 5 Bin Kişi Katıldı

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Sivas İl Başkanlığı tarafından ‘Hedef Kızıl Elma’ yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe yaklaşık 5 bin kişi katıldı. Mevlana miting alanında yaklaşık 5 bin kişi yürüyüş için bir araya geldi. Yürüyüşe MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Ülkü Ocakları Sivas İl Başkanı Rıfat Kalkan, MHP Sivas Milletvekili […]

‘Hedef Kızıl Elma’ Yürüyüşü’ne 5 Bin Kişi Katıldı
06 Mayıs 2018 - 16:57 'de eklendi.
Reklam

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Sivas İl Başkanlığı tarafından ‘Hedef Kızıl Elma’ yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Mevlana miting alanında yaklaşık 5 bin kişi yürüyüş için bir araya geldi. Yürüyüşe MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Ülkü Ocakları Sivas İl Başkanı Rıfat Kalkan, MHP Sivas Milletvekili aday adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Mevlana miting alanından başlayan yürüyüşte ellerinde döviz ve pankartlar taşıyan grup İnönü Bulvarı üzerinden 4 Eylül Spor Salonuna kadar slogan atarak yürüdü. Yürüyüş hakkında açıklama yapan MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz “Yürüyüşümüzün amacı 3 Mayıs 1944’deki zindanda yapılan, tabutluklarda yapılan işkenceleri unutmamak. Tabutluklarda yatan rahmetli başbuğumuz Alparslan Türkeş’in yaktığı meşalenin kıyamete kadar sönmemesi için mücadele etmek. Bugün Sivas tek yürek, tek bilek, herkes burada. Türkçülüğün, Türk’ün, devletin ne demek olduğunu bilenler devletine sahip çıkanlar hepsi burada dedi. Program spor salonundaki Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Grup Göktürkler konseri ile son bulacak.

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER