Haber346

Öğrenciler Oyuncaklarını Hayat Ağacına Bağışladı

SİVAS’ta Gazi Osman Paşa İlkokulu öğrencileri Hayat Ağacı Derneği’ne oyuncak bağışladı. Sivas’ta Gazi Osman Paşa İlkokulu, Gıda Bankası’ndan yardım alan ihtiyaç sahipleri için yardımlarına bir yenisini ekledi. Hayat Ağacı Derneği’ne yardım etmeyi bir alışkanlık haline getiren Gazi Osman Paşa İlkokulu 2/B Sınıfı Öğretmeni Yücel Budak, şimdiye kadar öğrencileri ile birlikte Gıda Bankası’na, gıda, hikâye kitabı, […]

Öğrenciler Oyuncaklarını Hayat Ağacına Bağışladı
06 Mayıs 2018 - 14:04 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta Gazi Osman Paşa İlkokulu öğrencileri Hayat Ağacı Derneği’ne oyuncak bağışladı.
Sivas’ta Gazi Osman Paşa İlkokulu, Gıda Bankası’ndan yardım alan ihtiyaç sahipleri için yardımlarına bir yenisini ekledi. Hayat Ağacı Derneği’ne yardım etmeyi bir alışkanlık haline getiren Gazi Osman Paşa İlkokulu 2/B Sınıfı Öğretmeni Yücel Budak, şimdiye kadar öğrencileri ile birlikte Gıda Bankası’na, gıda, hikâye kitabı, nakit para, oyuncak ve benzeri yardımlarla katkı sağladı. Sınıf Öğretmeni Yücel Budak, son olarak 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi sona ermeden “Oyuncak Kampanyası” organize etti. Öğretmen ve öğrenciler, Gıda Bankası yararına planladıkları yardım kampanyası kapsamında topladıkları oyuncakları teslim etmek amacıyla Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret ettiler. Sınıf Öğretmeni Yücel Budak, daha önce de Gıda Bankası için yardım kampanyaları düzenlediklerini hatırlatarak, bu defa da 15-30 Nisan tarihleri arasında, 15 günlük bir sürede oyuncak kampanyası ile ihtiyaç sahibi çocukları Ramazan ayında sevindirmek istediklerini söyledi. Hayat Ağacı Derneği’nin kurumsal yapısı ile güvenilir bir yardım kuruluşu olduğunu belirten Yücel Bucak, burayı kabullendiklerini, sevdiklerini ve yardım etmeyi bir alışkanlık haline getirdiklerini belirterek, bundan dolayı mutlu olduklarını söyledi.
2/B sınıfı öğrencileri, ihtiyaç sahibi çocuklar için, kendi oyuncaklarından veya ailelerinin desteği ile topladıkları oyuncakları Hayat Ağacı Derneği’nde teslim etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER