Haber346

MHP’de Volkan Uygunuçarlar A. Adaylığını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)’de aday adayları açıklanmaya devam ediyor. MHP MYK Üyesi, Sivasspor’da asbaşkanlık yapan doktor ve işadamı olan Volkan Uygunuçarlar, MHP Sivas Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Parti binasında düzenlenen aday adaylığı açıklamasında Volkan Uygunuçarlar’ı, İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Merkez İlçe Başkanı Metin Topçu ve partililer yanlız bırakmadı. MHP Sivas Milletvekili Aday Adayı Uygunuçarlar, “24 […]

MHP’de Volkan Uygunuçarlar A. Adaylığını açıkladı
06 Mayıs 2018 - 14:16 'de eklendi.
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)’de aday adayları açıklanmaya devam ediyor. MHP MYK Üyesi, Sivasspor’da asbaşkanlık yapan doktor ve işadamı olan Volkan Uygunuçarlar, MHP Sivas Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.
Parti binasında düzenlenen aday adaylığı açıklamasında Volkan Uygunuçarlar’ı, İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Merkez İlçe Başkanı Metin Topçu ve partililer yanlız bırakmadı.
MHP Sivas Milletvekili Aday Adayı Uygunuçarlar, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan millevekilliği genel seçimlerinde, ülkemizin teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adaylığı başvurumu yaptım” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi, devletin ve milletin bekasıdır diyen Uygunuçarlar, “Nezaketin ve samimiyetin çalışmanın ve erdemin sevdanın ve kutlu bir ülkünün yuvasıdır. Hedefi Kızıl Elma olanların, yurdu için canını ortaya koyanların tek adresidir. Hakk inancının zirve yaptığı, Türklük şuuru ile yoğrulmuş ulu bir çınardır Milliyetçi Hareket Partisi. Bu sevdayı görenler milletini sevenler, devletinin bekasını gözetenler, menfaatlerden arınananlar için tek kapıdır Milliyetçi Hakerekt Partisi. Vazgeçenlerin değil davası için kendinden geçenlerindir Milliyetçi Hareket Partisi. Biz fikriyatında, ülküsünde büyüdüğü bu hareketin neferleriz” şeklinde konuştu.
Uygunuçarlar sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Yaklaşık 22 yıl önce görev almaya başladığım Ülkücü Hareketteki hayatım bugün itibariyle milletvekili aday adaylığı mertebesine ulaşmıştır. Çıktığımız bu yolda, hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen büyüklerime başkanlarıma değerli ülküdaşlarıma dostlarıma hemşerilerime ve aileme teşekkür ederim.
Tek Sevdamız Büyük Türk Milletine hizmet etmektedir. Değerli hemşerilerimizin dertlerini dert edinmek asli görevimiz olacaktır.”

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER