Haber346

İşçilere Tatlı İkram Edip Onlarla Çalıştı!

SİVAS’ın Kangal ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Termik Santralde çalışan işçileri ve belediye çalışanlarını ziyaret ederek tatlı ikram etti. Geçmişte sendika temsilciliği yapan ve işçilerin hakkını savunan Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde örnek bir davranış sergiledi. Başkan Öztürk, Kangal İlçesinde bulunan maden şirketinde çalışan […]

İşçilere Tatlı İkram Edip Onlarla Çalıştı!
01 Mayıs 2018 - 14:45 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Kangal ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Termik Santralde çalışan işçileri ve belediye çalışanlarını ziyaret ederek tatlı ikram etti.
Geçmişte sendika temsilciliği yapan ve işçilerin hakkını savunan Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde örnek bir davranış sergiledi. Başkan Öztürk, Kangal İlçesinde bulunan maden şirketinde çalışan işçiler ile belediye personelini ziyaret etti. İşçilere tatlı ikram eden Başkan Öztürk, maden şirketinde bulunan dev iş makinesine binerek bir süre kullandı. Belediye Başkanı Öztürk, “Yıllarca haklarını savunduğum arkadaşlarımı bu günde yalnız bırakmak istemedim. Kendilerini ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Sonuçta onların arasından geldiğimizi hiç bir zaman inkar da etmiyoruz unutmuyoruz. Soğukta donmayan tek şey alın teridir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER