Haber346

Halil Geçkil, AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Sivas’ta zenginden alıp ihtiyaç sahiplerine dağıtan Sivas Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Halil Geçkil, 24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı. Dernek binasında aday adaylığını açıklayan Sivas Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Halil Geçkil’i, dernek üyeleri, engelliler ve Muhtarlar Dernek Başkanı Duran Koç yalnız bırakmadı. Aday adayı olmasında en önemli desteğin eşinden ve dernek […]

Halil Geçkil, AK Parti’den Aday Adayı Oldu
30 Nisan 2018 - 17:55 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta zenginden alıp ihtiyaç sahiplerine dağıtan Sivas Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Halil Geçkil, 24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.
Dernek binasında aday adaylığını açıklayan Sivas Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Halil Geçkil’i, dernek üyeleri, engelliler ve Muhtarlar Dernek Başkanı Duran Koç yalnız bırakmadı.
Aday adayı olmasında en önemli desteğin eşinden ve dernek üyeleri ile mahalle muhtarlarından geldiğinde dikkat çeken Halil Geçkil, “Bende bu manada yaptığımız değerlendirmeler sonunda Ülkemizin içinde bulunduğu durumu da göz önüne alarak Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti)’nden Milletvekili Aday Adayı oldum” dedi.
Engellilere yönelik AK Parti iktidarında çok fazla kazanım elde ettiklerinin altını çizen Geçkil, “Engellilerimize yönelik iktidarımız çok ciddi destekler sağladı. Evde bakım hizmeti, engelli maaşı ve sosyal olanaklarla engelli kardeşlerimiz evlerine kapanmaktan kurtuldu. Bundan sonraki süreçte üyelerimizle, muhtarlarımızla el ele istişareler yaparak, ülkemize ve şehrimize hizmet etmek için çalışacağız. Sivas’ın geleceği için bende varım diyorum. Engellilerin sesi olarak geliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER