Haber346

Hakan Akkaş Aday Adalığını Açıkladı

1 Kasım 2015 seçimlerinde AK Parti’den 5. sıra milletvekili adayı olan Hakan Akkaş partisinden milletvekili aday adaylığını açıkladı. Parti binasında düzenlenen aday adaylığı başvurusuna Akkaş’ı sevenleri yalnız bırakmadı. Milliyetçi cenah üzerinde etkili olan Hakan Akkaş, açıklamasında ülkenin içinde bulunduğu durum hakkında bilgi vererek, “Ben seçim sürecinin milletimize, ülkemize, özelde hemşerilerimiz Sivas’ımız için hayırlı uğurlu geçmesini […]

Hakan Akkaş Aday Adalığını Açıkladı
30 Nisan 2018 - 18:24 'de eklendi.
Reklam

1 Kasım 2015 seçimlerinde AK Parti’den 5. sıra milletvekili adayı olan Hakan Akkaş partisinden milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Parti binasında düzenlenen aday adaylığı başvurusuna Akkaş’ı sevenleri yalnız bırakmadı.
Milliyetçi cenah üzerinde etkili olan Hakan Akkaş, açıklamasında ülkenin içinde bulunduğu durum hakkında bilgi vererek, “Ben seçim sürecinin milletimize, ülkemize, özelde hemşerilerimiz Sivas’ımız için hayırlı uğurlu geçmesini diliyorum. Seçim süreçlerinin Sivas’ımıza, Yiğidolara yakışır bir şekilde geçmesini diliyorum” dedi.
Şehir milliyetçiliğine vurgu yapan Akkaş, “Önemli olan her şeyden önce yaşadığımız yerin menfaatleridir. Birbirimize karşı olan kardeşliğimiz, paylaşımlarımız, duygularımızdır. Dolayısıyla seçim bittikten sonraki günlerde de aynı kardeşliğin, aynı diyalogun devam etmesi gibi bir düşünceye sahibiz. Bu seçim sürecinde Ben inşallah milletimizin sağduyusuyla bunları göreceğine inanıyorum. Bu anlamda seçim sürecinin ve sonuçlarının iyi olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Açıklamanın ardından Akkaş, aday adaylığı başvuru belgesini AK Parti İl Başkanlığına teslim etti. Akkaş, aday adaylığı başvurusunun ardından ilçeleri ve teşkilatları ziyaret etmeye başladı.

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER