Haber346

Memur-Sen’den Kan Bağışı

MEMUR-SEN Sivas İl Temsilciliği ‘Bir kan bir insanı, bir insan bir vatanı kurtarır’ sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Memur-Sen Sivas İl Temsilciliği farkındalık oluşturmak için kan bağışı kampanyası düzenledi. Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kızılay kan bağış TIR’ının yanında düzenlenen programda konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi Efe Zileli sendika olarak bugüne kadar toplumsal olaylarda ve topluma rol model […]

Memur-Sen’den Kan Bağışı
28 Nisan 2018 - 17:30 'de eklendi.
Reklam

MEMUR-SEN Sivas İl Temsilciliği ‘Bir kan bir insanı, bir insan bir vatanı kurtarır’ sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenledi.

Memur-Sen Sivas İl Temsilciliği farkındalık oluşturmak için kan bağışı kampanyası düzenledi. Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kızılay kan bağış TIR’ının yanında düzenlenen programda konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi Efe Zileli sendika olarak bugüne kadar toplumsal olaylarda ve topluma rol model olma konusunda ellerinden gelen hassasiyeti gösterdiklerini söyledi. Zileli “Bugün de dikkat çekmek için, farkındalık oluşturmak için tüm sendikalarımızla güzide kurumumuz Kızılay’ımıza kan bağışında bulunacağız. Belki ihtiyaç olduğu zamanlarda ne kadar önemli olduğunu anladığımız, pek de dikkat etmediğimiz kan bağışı acil değil sürekli ihtiyaçtır. Türkiye’nin ve Sivas’ın en büyük sivil toplum örgütü olarak üyelerimizi ve vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya ve kan bağışına katılmaya davet ediyoruz. Müttefik sandığımız birçok kurumunda, kuruluşun da ortak olduğumuz uluslararası şer güçler ve onların içimizdeki uzantıları işbirlikçi hainler gerek dışarıdan gerek içeriden bizleri bölmeye, parçalamaya ve güzel vatanımızı yok etmeye bizleri köleleştirmeye çalışmaktadır. Devlet ve millet düşmanlarının çok sinsi çalıştığı bugünlerde birlik ve beraberliğe, yardımlaşmaya, sen ben demeden artık biz varız demeye daha çok ihtiyacımız var. İşte tam da bu noktada Memur-Sen Sivas İl Temsilciliği olarak tarihinden aldığı ruh ve şuurla ‘Bir kan bir insanı, bir insan bir vatanı kurtarır. Kampanyamıza katıl, Kızılay’a kan ver. Kahramanlık senin kanında var’ Sloganı ile kampanyamızı başlatıyoruz.” dedi. Konuşmanın ardından vatandaşlara hazırlanan lokma tatlısı ikram edilerek kan bağışı yapıldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER