Haber346

Hatadan Dönülüyor, Devlet Hastanesi Acil Oluyor

Sivas’ta 2015 yılında hastanelerin birleştirilmeye başlamasının ardından il merkezinde oluşan acil servis ihtiyacı halkın tepkisini çekmeye devam ederken sevindirici bir haber geldi. Numune Hastanesi’ne yapılan dev yatırımın dahi önüne geçen acil servis ihtiyacı konusunda Vali Davut Gül, müjdeyi verdi. Şehir merkezinde acil sağlık ve poliklinik hizmetlerinin verilmesi noktasında vatandaşlardan yoğun talep olduğunu dile getiren Vali […]

Hatadan Dönülüyor, Devlet Hastanesi Acil Oluyor
26 Nisan 2018 - 7:43 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta 2015 yılında hastanelerin birleştirilmeye başlamasının ardından il merkezinde oluşan acil servis ihtiyacı halkın tepkisini çekmeye devam ederken sevindirici bir haber geldi.
Numune Hastanesi’ne yapılan dev yatırımın dahi önüne geçen acil servis ihtiyacı konusunda Vali Davut Gül, müjdeyi verdi.
Şehir merkezinde acil sağlık ve poliklinik hizmetlerinin verilmesi noktasında vatandaşlardan yoğun talep olduğunu dile getiren Vali Davut Gül, “Eski SSK Hastanesi olarak bilinen Numune Hastanesi İstasyon ek binada kısa vadede acil ve poliklinik hizmetleri verilecek. Orta vadede ise burada acil sağlık hizmetlerinin verilebileceği yeni bir ünite inşa edilecek.” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER