Haber346

MHP’de eski il Başkanı Emre Şağban aday olacak!

24 Haziran Erken Seçimleri öncesinde aday adaylığı konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. AK Parti ile ittifak yaparak seçimlere girecek olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de tabana yakın isimler aday adaylığını açıklamaya başladı. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise MHP eski İl Başkanı Emre Şağban. İl Başkanlığı yaptığı dönemde Ülkü Ocakları’nın ve parti tabanının takdirini toplayan Emre Şağban, […]

MHP’de eski il Başkanı Emre Şağban aday olacak!
25 Nisan 2018 - 6:32 'de eklendi.
Reklam

24 Haziran Erken Seçimleri öncesinde aday adaylığı konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.
AK Parti ile ittifak yaparak seçimlere girecek olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de tabana yakın isimler aday adaylığını açıklamaya başladı.
Bunlardan en dikkat çekici olanı ise MHP eski İl Başkanı Emre Şağban.
İl Başkanlığı yaptığı dönemde Ülkü Ocakları’nın ve parti tabanının takdirini toplayan Emre Şağban, aday adaylığı için kolları sıvadı.
Şaban’ın MHP Genel Merkezi’nde de kabul gördüğü bilinirken listeye de 1 veya 2. Sıradan girmesine kesin gözüyle bakılıyor.
-AK PARTİ’DE İSİMLER PEŞ PEŞE AÇIKLANIYOR-
Seçimlerde en fazla aday adayının olacağı AK Parti’de ise aday adaylığını açıklayana isimlere her gün yeni biri daha ekleniyor.
AK Parti’ye yakın isimlerden edinilen bilgiye göre 2015 seçimlerinde parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevini yürüten işadamı Musa Emmioğlu’nun da aday adayı olduğu öğrenildi. Aday adaylığı konusunda Yusuf Yağmur, Halil Geçkil, Ekrem Taştan, Mehmet Sevim, Hacı Yalçın, Burhanettin Kuru, Nevzat Yanmaz, Turan Topgül, Muharrem Eliş, Hakan Akkaş kesin başvuru yapanlar arasında olduğu öne sürülüyor.
AK Partide aday adaylığı başvuruları 29 Nisan Pazar günü sona erecek. AK Partiden erkek aday adaylarından 6 bin, kadın ve 18-25 yaş arasındaki aday adaylardan 3 bin lira, engelli adaylardan bin lira özel aidat alınacak.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER