Haber346

Sivas’ta Çocuklar İçin Resim Etkinliği Düzenlendi

SİVAS’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında çocuklar için resim çizme etkinliği düzenlendi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar hayallerinde yaşamak istedikleri yerlerin resimlerini çizdi. Etkinlikte mülteci çocuklar da yer aldı. Yaklaşık 30 çocuğun bulunduğu etkinlik hakkında bilgi veren AK Parti Gençlik […]

Sivas’ta Çocuklar İçin Resim Etkinliği Düzenlendi
22 Nisan 2018 - 13:32 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında çocuklar için resim çizme etkinliği düzenlendi.
AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar hayallerinde yaşamak istedikleri yerlerin resimlerini çizdi. Etkinlikte mülteci çocuklar da yer aldı. Yaklaşık 30 çocuğun bulunduğu etkinlik hakkında bilgi veren AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Harun Kaya “Çocuk kardeşlerimizle bugün ilk önce sinema etkinliği ile başladık. Daha sonra çocuklar buraya gelerek şovalye üzerinde kendi hayallerindeki resimleri çiziyorlar. Kardeşlerimizle beraber yaptıkları bu resimleri yarışma haline çevirip yarışmada hepsini seçeceğiz. Bu çocuklara biz duygusal yatırım yapıyoruz. Hepsine bir abi ve abla olduk” dedi.

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER