Haber346

Sivas’ta Polislerden Şehitlik Ziyareti

SİVAS’ta Polis teşkilatının kuruluşunun 173’üncü yıl dönümü nedeniyle şehit olan polisler için anma programı düzenlendi. Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Sivas’ta da törenlerle kutlanıyor. Sivas Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ve beraberindekiler Polis Haftası kapsamında Yukarı Tekke Mezarlığı’nda bulunan Polis Şehitliği’ni ziyaret etti. Burada görevleri başında şehit olan polisler için anma […]

Sivas’ta Polislerden Şehitlik Ziyareti
10 Nisan 2018 - 17:40 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta Polis teşkilatının kuruluşunun 173’üncü yıl dönümü nedeniyle şehit olan polisler için anma programı düzenlendi.
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Sivas’ta da törenlerle kutlanıyor. Sivas Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ve beraberindekiler Polis Haftası kapsamında Yukarı Tekke Mezarlığı’nda bulunan Polis Şehitliği’ni ziyaret etti. Burada görevleri başında şehit olan polisler için anma töreni düzenlendi. Törene Vali Yardımcısı Nebi Kaya, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun Tan, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Hızal ve şehit yakınları katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Sonrasında ise terörle mücadele de şehit olan asker ve polisler için dua edildi. Ardından İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ve diğer protokol üyeleri şehitlerin kabirlerini tek tek ziyaret ederek, karanfil bıraktı. Şehit ailelerinin de katıldığı anma programında duygu dolu anlar yaşandı.

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER