Haber346

Sivas Belediyesine Ait Makine İkmal Tesisi Taşınıyor

SİVAS Belediyesi’ne ait araçların bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı Makine İkmal Tesisleri yeni yerine taşınacak. Belediye araçlarının bakım onarım çalışmalarının yapılması amacıyla 1960’lı yıllarda Kılavuz Mahallesinde kurulan Makine İkmal Tesisleri hem şehir içerisinde kalması hem de teknolojik donanımdan yoksun olması sebebiyle Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yerine taşınacak. Belediye Başkanı Sami Aydın da eski tesisleri ziyaret […]

Sivas Belediyesine Ait Makine İkmal Tesisi Taşınıyor
10 Nisan 2018 - 17:49 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi’ne ait araçların bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı Makine İkmal Tesisleri yeni yerine taşınacak.
Belediye araçlarının bakım onarım çalışmalarının yapılması amacıyla 1960’lı yıllarda Kılavuz Mahallesinde kurulan Makine İkmal Tesisleri hem şehir içerisinde kalması hem de teknolojik donanımdan yoksun olması sebebiyle Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yerine taşınacak. Belediye Başkanı Sami Aydın da eski tesisleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan Aydın yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkan Yardımcısı Mahir Kuzucu ve ilgili birim amirlerinden bilgi aldı. Yeni Tesisleri de inceleyen Başkan Aydın, kısa süre içerisinde taşınma işlemlerinin tamamlanması talimatını verdi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER