Haber346

Liseli Kızlar Sokak Ortasında Birbirine Girdi

SİVAS’ta bir grup liseli kız arasında bilinmeyen bir nedenli çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Kavga, cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Olay dün öğle saatlerinde Eskikale Mahallesi’nde meydana geldi. Sokağa giren bir grup kız, kendi aralarında bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Liseli kızların kavgası ise diğer gençler tarafından cep telefonu kamerası ile […]

Liseli Kızlar Sokak Ortasında Birbirine Girdi
09 Nisan 2018 - 10:36 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta bir grup liseli kız arasında bilinmeyen bir nedenli çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Kavga, cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
Olay dün öğle saatlerinde Eskikale Mahallesi’nde meydana geldi. Sokağa giren bir grup kız, kendi aralarında bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Liseli kızların kavgası ise diğer gençler tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Görüntülerde birbirlerini saçlarından tutarak tekmeleyen kızları bir arkadaşları ayırmaya çalıştığı görülüyor. Güçlükle ayrılan kızlar, daha sonra ayrılarak olay yerinden uzaklaşıyor.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER