Haber346

Vali Gül, Başarılı Öğrencileri Unutmadı

TÜBİTAK’ta Dereceye Girenlere Teşekkür Belgesi Verildi Vali Davut Gül, TÜBİTAK 49. Ortaokul ve Lise Bölge Yarışmasında derece alan öğrenci ve öğretmeleri başarı ve teşekkür belgesi ile ödüllendirdi. Valilik Hasan Canpolat Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programa Vali Gül’ün yanı sıra Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Sivas Fen Lisesi, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, […]

Vali Gül, Başarılı Öğrencileri Unutmadı
07 Nisan 2018 - 6:03 'de eklendi.
Reklam

TÜBİTAK’ta Dereceye Girenlere Teşekkür Belgesi Verildi
Vali Davut Gül, TÜBİTAK 49. Ortaokul ve Lise Bölge Yarışmasında derece alan öğrenci ve öğretmeleri başarı ve teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.
Valilik Hasan Canpolat Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programa Vali Gül’ün yanı sıra Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Sivas Fen Lisesi, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi, Akademi Yeni Çizgi Okulları, TED Sivas Koleji, Sivas Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) ve Halis Gülle Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin başarı belgesi aldığı programda Vali Davut Gül, öğrenci ve öğretmenleri başarılarından dolayı tebrik etti.

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER