Haber346

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Nisan ayı birleşimi Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy başkanlığında Divriği’de gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde her ay bir ilçe gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Mart ayı birleşimi Divriği’de gerçekleştirildi. İlçe merkezindeki bir butik otel de düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe milli […]

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı
07 Nisan 2018 - 5:50 'de eklendi.
Reklam

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Nisan ayı birleşimi Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy başkanlığında Divriği’de gerçekleştirildi.
Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde her ay bir ilçe gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Mart ayı birleşimi Divriği’de gerçekleştirildi.
İlçe merkezindeki bir butik otel de düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.
Toplantı, Divriği tanıtım filminin gösterime sunulması ile başladı. Ardından Divriği İlçe Milli Eğitim Müdürü Melih Veysel Sayar, ilçe hakkında brifing verdi. Brifingin ardından devam eden ve planlanan proje ve çalışmalar ile ilgili görüş, talep ve öneriler masaya yatırıldı. Toplantının son bölümünde milli eğitim şube müdürlerimiz sorumluluk alanlarıyla ilgili çeşitli konularda ilçe milli eğitim müdürlerine bilgi verildi.
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ve beraberindekiler toplantının ardından İlçe Kaymakamı Tolga Özdemir ile yemekte bir araya geldi. Yemek sonrasında konuşan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ön plana çıkan Divriği’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Altınsoy, toplantıya ev sahipliği yapan Divriği Kaymakamı Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayar’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Kaymakam Özdemir’de Altınsoy’a teşekkürlerini ileterek, “Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duyduk. İlimiz ve ilçemiz adına önemli kararların alındığı bu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.
Konuşmasında Divriği’nin tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri hakkında da bilgi veren Özdemir, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’a Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası’nın çiziminin yer aldığı plaket takim etti.
İLÇE GEZİSİ DÜZENLENDİ
Toplantının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Melih Veysel Sayar’ın mihmandarlığında Divriği gezisi düzenlendi. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ve beraberindekiler, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları inşaatının ilk müteahhitlerinden, havacılık alanındaki çalışmaları ile ön plana çıkan Sivaslı iş adamı ve siyasetçi Nuri Demirağ’ın bal mumu heykelinin de bulunduğu Mühürdarzade Konağı Nuri Demirağ Kültür Sanatevi’ni gezdi. Daha sonra, Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası ile ilçedeki bazı tarihi mekânlarda incelemelerde bulunuldu.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER