Haber346

Sivasspor’lu Futbolculardan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a forma

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde; sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri, geçtiğimiz cumartesi Hatay’a giderek askerlerimize moral verdi. Kafilede yer alan Demir Grup Sivaspor’lu futbolcular Ziya Erdal ve Hakan Arslan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a imzalı forma hediye etti. Sanat ve spor camiasının ünlüleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek olmak için Hatay’a gitti. Demir Grup Sivaspor’lu Ziya Erdal ve […]

Sivasspor’lu Futbolculardan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a forma
04 Nisan 2018 - 12:52 'de eklendi.
Reklam

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde; sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri, geçtiğimiz cumartesi Hatay’a giderek askerlerimize moral verdi. Kafilede yer alan Demir Grup Sivaspor’lu futbolcular Ziya Erdal ve Hakan Arslan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a imzalı forma hediye etti.
Sanat ve spor camiasının ünlüleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek olmak için Hatay’a gitti. Demir Grup Sivaspor’lu Ziya Erdal ve Hakan Arslan Afrin’de mücadele eden askere destek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Hatay’a gitti. Demir Grup Sivaspor’lu futbolcular ziyarette Erdoğan’a futbolcuların ile teknik heyetin imzaladığı ve Sivas’ın plakası olan 58 numaralı formayı hediye etti. Sivas’a selamlarını ve sevgilerini ileten Erdoğan, ligde geride kalan haftalarda kırmızı-beyazlı ekimize başarılar diledi.

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER