Haber346

Abdulkadir Hastaoğlu Güven Tazeledi

Sivas Ticaret Borsası Genel Kurulu 1 Nisan Pazar günü gerçekleştirildi. Sivas Ticaret Borsası Merkez Binada saat 09:00’da başlayan oy kullanma işlemi 17:00’da sona erdi. İki liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve Hayrullah Karakaya yarıştı. Sivas Ticaret Borsası Organ Seçimlerinde 336 üye oy kullandı.13 oy geçersiz sayılırken, oy kullanan üyelerin 169 ünün güvenoyunu […]

Abdulkadir Hastaoğlu Güven Tazeledi
01 Nisan 2018 - 18:52 'de eklendi.
Reklam

Sivas Ticaret Borsası Genel Kurulu 1 Nisan Pazar günü gerçekleştirildi. Sivas Ticaret Borsası Merkez Binada saat 09:00’da başlayan oy kullanma işlemi 17:00’da sona erdi. İki liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve Hayrullah Karakaya yarıştı.
Sivas Ticaret Borsası Organ Seçimlerinde 336 üye oy kullandı.13 oy geçersiz sayılırken, oy kullanan üyelerin 169 ünün güvenoyunu alan mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu’nun sunduğu liste tekrardan seçildi.
Seçim sonrası kısa bir konuşma yapan Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, “Mevcut aday arkadaşlarımızla beraber kaldığımız yerden devam ediyoruz. Seçimimiz, demokratik bir ortamda gerçekleşti. Seçime olan büyük ilgi, borsamızı yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda iyi bir noktaya taşıdığımızın göstergesidir. Meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte görev yaptığımız süre zarfında üyelerimize hizmeti esas aldık. Yeni dönemimizde de tecrübemizle daha iyi hizmetler vermeye devam edeceğiz. Bizlere destek olan tüm üyelerimize, dostlarımıza, basınımıza ve Sivaslı hemşerilerimize teşekkür ederiz” dedi.
Ticaret Borsası merkez binada gerçekleştirilen seçimler sonunda Abdulkadir Hastaoğlu Sivas Ticaret Borsası Başkanlığına yeniden seçilirken Ticaret Borsası Meclisi üyeliğine seçilen isimler ise şöyle;

1- ABDULKADİR HASTAOĞLU.
2- İHSAN AKSOY
3- HİLMİ GÜL
4- AHMET TARIK GÜNHAN
5- TAHSİN GÜLBAHAR
6- HALUK YAĞCI
7- ADİL DALKÜREK.
8- ERDAL ARSLAN
9- TİMUÇİN ÖZYALÇIN
10- HASAN ENGİN EKŞİOĞLU
11- NURİ BAYAZIT
12- BULUTHAN YARIŞ
13- HALİL İBRAHİM KOÇ
14- SAMİ AYGÜL

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER