Haber346

Kaymakamlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖY-DES) ile kaymakamlar toplantısı Vali Davut Gül’ün başkanlığında Sivas İl Özel İdaresi Encümen Salonu’nda gerçekleştirildi. İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını, taleplerini ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak yapılan kaymakamlar toplantısının bu yılki dördüncü toplantısı yapıldı. Toplantıda asayiş ve güvenlik hizmetlerinin yanı sıra; ilin yönetim, ekonomik, sağlık, sosyal yardım, kültür, spor, […]

Kaymakamlar Toplantısı Gerçekleştirildi
30 Mart 2018 - 9:17 'de eklendi.
Reklam

Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖY-DES) ile kaymakamlar toplantısı Vali Davut Gül’ün başkanlığında Sivas İl Özel İdaresi Encümen Salonu’nda gerçekleştirildi.
İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını, taleplerini ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak yapılan kaymakamlar toplantısının bu yılki dördüncü toplantısı yapıldı.
Toplantıda asayiş ve güvenlik hizmetlerinin yanı sıra; ilin yönetim, ekonomik, sağlık, sosyal yardım, kültür, spor, çevre ve şehircilikle ilgili konuları görüşüldü. KÖY-DES kapsamında ise kırsalda yürütülen hizmetlerin ele alındığı toplantıda ilçe kaymakamları yaptıkları çalışmalar ve ilçelerinin sorunları hakkında Vali Gül’e bilgi verdi. Toplantıda Sivas için önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar ve projeler ele alındı.
Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonunda Vali Gül, kaymakamlara çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Toplantıda Vali Yardımcıları Yeliz Yıldızhan ve Zihni Yıldızhan ile Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya’da yer aldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER