Haber346

KADEM’den ‘Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim’ Eğitimi

SİVAS’ta Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından diğer bölgelerin temsilcilerinin katılımıyla ‘Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim Eğitimi’ verildi. KADEM, ihtiyaç sahibi kadınların kendilerine uygun yardımlara doğru erişimlerini sağlayarak, devletin farklı kurumlarının kadınlara yönelik yardım yöntemleriyle ilgili farkındalıklarını artırmak için ‘Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim Eğitimi’ veriyor. Bu çerçevede Sivas’ta Esnaf Odaları Birliği salonunda Elazığ, Malatya, […]

KADEM’den ‘Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim’ Eğitimi
30 Mart 2018 - 8:57 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından diğer bölgelerin temsilcilerinin katılımıyla ‘Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim Eğitimi’ verildi.
KADEM, ihtiyaç sahibi kadınların kendilerine uygun yardımlara doğru erişimlerini sağlayarak, devletin farklı kurumlarının kadınlara yönelik yardım yöntemleriyle ilgili farkındalıklarını artırmak için ‘Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim Eğitimi’ veriyor. Bu çerçevede Sivas’ta Esnaf Odaları Birliği salonunda Elazığ, Malatya, Kayseri, Yozgat, Tokat ve Samsun illerinden KADEM temsilcilerinin katılımı ile program düzenlendi. Vali Davut Gül’ün eşi Gülden Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın eşi Yurdagül Aydın, İl Sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı Sinan Aktaş ve İl Dernekler Ahmet Başkal’ın da katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Sosyal Haklar Eğitim Uzmanı Emre Dalkılıç ve KADEM Genel Sekreter Yardımcısı İlknur Çelik tarafından sosyal destekler ve kamuya erişim ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER