Haber346

2 Bin 850 Kaçak Sigara ve Kubar Esrar Ele Geçirildi

Sivas’ta, Jandarma Ekiplerinin kaçakçılara yönelik operasyonları devam ediyor. Bu kapsamda yapılan operasyonlarda, 2 bin 850 paket kaçak sigara, 5 gram kubar esrar ile bazı kaçak kazı malzemeleri ele geçirildi. Sivas İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, jandarma ekipleri son bir hafta içerisinde kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele faaliyetleri kapsamında, 5 kaçak sigara ile uyuşturucu, izinsiz […]

2 Bin 850 Kaçak Sigara ve Kubar Esrar Ele Geçirildi
28 Mart 2018 - 6:48 'de eklendi.
Reklam

Sivas’ta, Jandarma Ekiplerinin kaçakçılara yönelik operasyonları devam ediyor. Bu kapsamda yapılan operasyonlarda, 2 bin 850 paket kaçak sigara, 5 gram kubar esrar ile bazı kaçak kazı malzemeleri ele geçirildi.
Sivas İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, jandarma ekipleri son bir hafta içerisinde kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele faaliyetleri kapsamında, 5 kaçak sigara ile uyuşturucu, izinsiz kazı ve yasa dışı bulunma suçlarında 8 olaya müdahale etti.
Operasyonlarda, 2 bin 850 paket kaçak sigara ve 5 gram kubar esrar ile kaçak kazı faaliyetinde kullanılan 1 detektör, 1 kazma ve 1 kürek ele geçirildi. Olaylarla ilgili 17 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER