Haber346

Down Sendromlu Çocuklar İtfaiyeci Oldu

SİVAS Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri 21 Mart Down Sendromu Günü nedeniyle Şefik Güngör Özel Eğitim ve Uygulama Merkezini ziyaret etti. İtfaiye Müdürlüğü ekipleri özel eğitim gören down sendromlu çocuklara itfaiyeci kıyafetleri ve çeşitli hediyeler verdi. Okul Müdürü Hikmet Bektaş, “Böyle bir günde bizleri yalnız bırakmayan itfaiyecilerimize teşekkür ediyorum. Çocukların farklı bir gün geçirmelerini sağlamaları ve […]

Down Sendromlu Çocuklar İtfaiyeci Oldu
23 Mart 2018 - 15:29 'de eklendi.
Reklam

SİVAS Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri 21 Mart Down Sendromu Günü nedeniyle Şefik Güngör Özel Eğitim ve Uygulama Merkezini ziyaret etti.
İtfaiye Müdürlüğü ekipleri özel eğitim gören down sendromlu çocuklara itfaiyeci kıyafetleri ve çeşitli hediyeler verdi. Okul Müdürü Hikmet Bektaş, “Böyle bir günde bizleri yalnız bırakmayan itfaiyecilerimize teşekkür ediyorum. Çocukların farklı bir gün geçirmelerini sağlamaları ve onları bugün de yalnız bırakmamaları ayrı bir mutluluk” ifadesini kullandı. Programa katılan İtfaiye Amiri Hamdi Kuzucu ve Faruk Çetin de down sendromlu çocuklarla böyle bir etkinlik yapmalarının çocuklardan ziyade kendilerine de büyük sevinç yaşattığını belirterek hem çocuklara hem de okul yönetimine teşekkür etti.

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER