Haber346

ÇEDAŞ’tan “Dünya Saati” Etkinliğine Destek

ÇAMLIBEL Elektrik Dağıtım A.Ş (ÇEDAŞ küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için gerçekleştirilen “Dünya Saati” etkinliğine destek verecek. Sivas, Tokat ve Yozgat’ta yaklaşık 950 bin aboneye hizmet veren, yatırım, tesis ve Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren ÇEDAŞ, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için gerçekleştirilen “Dünya Saati” etkinliğine 51 işletme binasının ışıklarını söndürerek destek verecek. ÇEDAŞ, […]

ÇEDAŞ’tan “Dünya Saati” Etkinliğine Destek
23 Mart 2018 - 15:35 'de eklendi.
Reklam

ÇAMLIBEL Elektrik Dağıtım A.Ş (ÇEDAŞ küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için gerçekleştirilen “Dünya Saati” etkinliğine destek verecek.
Sivas, Tokat ve Yozgat’ta yaklaşık 950 bin aboneye hizmet veren, yatırım, tesis ve Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren ÇEDAŞ, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için gerçekleştirilen “Dünya Saati” etkinliğine 51 işletme binasının ışıklarını söndürerek destek verecek. ÇEDAŞ, 24 Mart Cumartesi akşamı saat 20.30 ile 21.30 arasında tüm dünyayla eşzamanlı olarak tüm binalarının ışıklarını söndürecek. 2007 yılında Avusturalya’da başlayan ve bu yıl 11’inci kez düzenlenen etkinlik, Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından kısa sürede 7 kıtada 150’nin üzerinde ülkeye yayıldı. Bu yıl ‘Dünya saati, dünyaya bağlanma saati’ sloganını benimseyen eylem ile çevresel bir etki yaratma hedefleniyor. Kentleri ve ülkeleri temsil eden anıtsal yapılar başta olmak üzere her kentte binlerce bina bu eyleme katılıyor.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER