Haber346

Jandarmadan Kaçakçılık Operasyonları

SİVAS’ta jandarma ekiplerince kaçakçılık ve organize suçlar kapsamında yapılan çalışmalarda 19 şüpheli hakkında işlem yapıldı. Sivas İl Jandarma Komutanlığı ekipleri 5-11 Mart tarihleri arasında kaçakçılık ve organize suçlar faaliyetleri kapsamında 2 sigara kaçakçılığı, 3 uyuşturucu madde kaçakçılığı, 1 izinsiz kazı ve 1 izinsiz çalıştırmak suçu olmak üzere toplam 7 olaya müdahale etti. Yapılan çalışmalarda 450 […]

Jandarmadan Kaçakçılık Operasyonları
20 Mart 2018 - 9:34 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta jandarma ekiplerince kaçakçılık ve organize suçlar kapsamında yapılan çalışmalarda 19 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

Sivas İl Jandarma Komutanlığı ekipleri 5-11 Mart tarihleri arasında kaçakçılık ve organize suçlar faaliyetleri kapsamında 2 sigara kaçakçılığı, 3 uyuşturucu madde kaçakçılığı, 1 izinsiz kazı ve 1 izinsiz çalıştırmak suçu olmak üzere toplam 7 olaya müdahale etti. Yapılan çalışmalarda 450 paket sigara ve 60 gram kubar esrar ele geçirildi. 3’ü yabancı uyruklu olmak üzere toplam 9 şüpheli yakalandı. Ayrıca örgütlü olarak izinsiz kazı suçunu gerçekleştiren 10 şüpheli  de adli makamlara sevk edildi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER