Haber346

Genel Müdür Demiray, Personeli Çiçeklerle Karşılandı

Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle personelini kapıda çiçeklerle karşıladı. Personelin Kadınlar Gününü kutlayan Demiray, çalışmalarında başarılar diledi. Görev başında olan personeller ile hastanede tedavi gören bayan hastaları da ziyaret eden Demiray, sağlık alanında kadınların önemine vurgu yaparak, ““Siz kadınların hayattaki her ana değer katan varlığınız ve yaşama […]

Genel Müdür Demiray, Personeli Çiçeklerle Karşılandı
09 Mart 2018 - 7:31 'de eklendi.
Reklam

Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle personelini kapıda çiçeklerle karşıladı. Personelin Kadınlar Gününü kutlayan Demiray, çalışmalarında başarılar diledi.
Görev başında olan personeller ile hastanede tedavi gören bayan hastaları da ziyaret eden Demiray, sağlık alanında kadınların önemine vurgu yaparak, ““Siz kadınların hayattaki her ana değer katan varlığınız ve yaşama hayat veren sevginiz için teşekkürler ederiz. Özellikle sizler gibi emek verip iş hayatında da kendini gösteren kadınların sayısı artmalı. Medicana Sağlık Grubu olarak kadınların iş hayatındaki yerini önemsiyor ve destekliyoruz. Sivas Hastanemizde 300 kadın çalışanımız var, her geçen gün kadın istihdamına daha da fazla katkı sağlıyoruz” dedi.
Medicana Hastanesi, ayrıca Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çeşitli kurumlara seminerler verdi.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER