Haber346

Yeşilay Tanıtım Standı Açtı

YEŞİLAY Derneği Sivas Şubesi, kent meydanına stant açarak sigara ve uyuşturucunun zararlarının yer aldığı broşürler dağıttı. Yeşilay Haftası nedeniyle kent meydanında açılan stantta bilinçlendirici broşürler dağıtılırken, çocuklara da balon hediye edildi. Yeşilay Sivas Şube Başkanı Bülent Akın “Yeşilay 5 Mart 1920 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulma aşamasında İstanbul’daki alkol bağımlılığının artması oradaki aydınlarımızı bir araya getirerek […]

Yeşilay Tanıtım Standı Açtı
03 Mart 2018 - 16:00 'de eklendi.
Reklam

YEŞİLAY Derneği Sivas Şubesi, kent meydanına stant açarak sigara ve uyuşturucunun zararlarının yer aldığı broşürler dağıttı.
Yeşilay Haftası nedeniyle kent meydanında açılan stantta bilinçlendirici broşürler dağıtılırken, çocuklara da balon hediye edildi. Yeşilay Sivas Şube Başkanı Bülent Akın “Yeşilay 5 Mart 1920 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulma aşamasında İstanbul’daki alkol bağımlılığının artması oradaki aydınlarımızı bir araya getirerek Yeşilay’ın, Hilali Ahdar ismiyle kurulmasına neden oldu. Bu yıl da Yeşilay’ın 98’ini yıl dönümünü kutluyoruz. 3 gündür standımız açık. Halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Yeşilay çocuklara ve gençlere eğitici ve öğretici eğitimler vererek onların bağımlı olmamaları için çalışıyor. Bu bağlamda da çalışmalarımız her zaman olduğu gibi bu hafta da dolu dolu yaşamaya çalışıyoruz” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER