Haber346

Suşehri’nde Öğrencilere Kitap Dağıtıldı

SİVAS’ın Suşehri ilçesinde “Suşehri Okuyor” projesi kapsamında düzenlenen kitap okuma yarışması için, Aşağısarıca Ortaokulunda öğrencilere kitap dağıtımı yapıldı. Kitap dağıtım programına Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Yıldız, İlçe Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ramazan Demirsoy, Okul Müdürü Kadir Yılmaz, Suşehri Okuyor Projesi Sorumlu Öğretmenleri, Okul Öğretmenleri ve Öğrenciler katıldı. Kaymakam Ender […]

Suşehri’nde Öğrencilere Kitap Dağıtıldı
01 Mart 2018 - 17:52 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Suşehri ilçesinde “Suşehri Okuyor” projesi kapsamında düzenlenen kitap okuma yarışması için, Aşağısarıca Ortaokulunda öğrencilere kitap dağıtımı yapıldı.
Kitap dağıtım programına Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Yıldız, İlçe Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ramazan Demirsoy, Okul Müdürü Kadir Yılmaz, Suşehri Okuyor Projesi Sorumlu Öğretmenleri, Okul Öğretmenleri ve Öğrenciler katıldı.
Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, “Başta gönüllü olarak ‘Suşehri Okuyor’ projesini yürüten değerli öğretmen arkadaşlarım, Aşağısarıca İlköğretim Okulunun değerli öğretmenleri, sevgili gençler yaptığınız davet için teşekkür ederim. Okumak çok önemli bir şey, okuma yazması olmayan toplum yok olmaya mahkumdur. Bu projede asıl amacımız, öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını aşılamaktır. Kitap okuyarak, daha fazla yazar tanıyıp, farklı kitaplar okuyacak ve farklı düşüncelere sahip olacaksınız. Basma kalıp düşünmekten öte, daha farklı düşüncelere sahip olarak, farklı fikirler üretip ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacağınıza inanıyorum. Unutmamak lazımdır ki yokuşta akmayan ter, inişte göz yaşı olmaktadır. Bu sebepten dolayı daha fazla okumak, daha fazla çalışmak gerekmektedir. Öğretmenlerimiz sizler için, ünlü yazarlardan dünya klasiği olmuş çok güzel kitaplar seçtiler. Bizler üç tane kitap seçtik, sizlerden bu sayıyı arttırarak daha fazla kitap okumanızı bekliyoruz. Kitapların temininde katkısı bulunan Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem’e ve emeği geçen Suşehri Okuyor proje ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER