Haber346

Öğrencilerden Afrin Şehitleri İçin Program

SİVAS’ın Gölova ilçesinde Hasan Şakar Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri tarafından Kadı Burhanettin projesi kapsamında Zeytin Dalı Hârekatında şehit olan askerlerin anısına ‘Bizi Beklemeyin’ adlı program düzenlendi. Okuldaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Afrin bölgesine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Hârekatıyla ilgili video gösteriminin ardından Gölova Hasan Şakar Yatılı […]

Öğrencilerden Afrin Şehitleri İçin Program
01 Mart 2018 - 17:53 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ın Gölova ilçesinde Hasan Şakar Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri tarafından Kadı Burhanettin projesi kapsamında Zeytin Dalı Hârekatında şehit olan askerlerin anısına ‘Bizi Beklemeyin’ adlı program düzenlendi.
Okuldaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Afrin bölgesine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Hârekatıyla ilgili video gösteriminin ardından Gölova Hasan Şakar Yatılı Bölge İlköğretim Okulu 1/A ve 7/A sınıfı öğrencilerinin şiir ve mektupları okundu. Operasyonda şehit olan askerler ve tüm şehitler için İlçe Müftüsü Ünal Çolak tarafından dua edildi. Şiir, kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verilmesinin ardından program sona erdi.
Programa İlçe Kaymakamı Ali İhsan Başak, Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya, İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER