Haber346

Araç Kiralama Toplanma Merkezinde Sona Gelindi

SİVAS’ta otopark sorunu oluşturan araç kiralama firmaları için Belediye tarafından yapılan toplanma merkezi büyük oranda tamamlandı. İnşaat çalışmalarının tamamlandığı projeyle, kentteki tüm araç kiralama firmaları artık tek bir merkezde faaliyet gösterecek. Galericiler sitesi mantığında düşünülen çalışmayla, Rent A Car firmalarının şehir merkezinde yol kenarlarında bulunan ve ciddi anlamda otopark sorunu oluşturan araçları artık burada toplanacak. […]

Araç Kiralama Toplanma Merkezinde Sona Gelindi
01 Mart 2018 - 17:59 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta otopark sorunu oluşturan araç kiralama firmaları için Belediye tarafından yapılan toplanma merkezi büyük oranda tamamlandı.
İnşaat çalışmalarının tamamlandığı projeyle, kentteki tüm araç kiralama firmaları artık tek bir merkezde faaliyet gösterecek. Galericiler sitesi mantığında düşünülen çalışmayla, Rent A Car firmalarının şehir merkezinde yol kenarlarında bulunan ve ciddi anlamda otopark sorunu oluşturan araçları artık burada toplanacak. Havaalanı kavşağının karşısında, 7 bin 100 metrekare alana yapılan projede; firmalar için ofisler, açık ve kapalı otoparklar, araç yıkama alanı ile güvenlik binası yer alıyor. Firma sahiplerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan proje, bağlantı yollarının tamamlanmasıyla yakın zamanda hizmete girecek. Belediye Başkanı Sami Aydın, inşaat çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığı projeyi inceleyerek Özbelsan AŞ Genel Müdürü Şaban Kaya ve yetkililerden bilgi aldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER