Haber346

Kalemi Yeniden Elimize Aldık!

Şehitlerimizin geldiği, ülkemizin güvenliği için önem arz eden sınır ötesinde devam eden Zeytin Dalı Operasyonu ve dışarıda ülkemize yapılan baskıların devam ettiği bir ortamda haber346.com’da yazılarımızı kaleme almaya başladık. Türkiye Cumhuriyeti Devleti 2015 yılı Temmuz’undan beri iç ve dış tehditlerle mücadele etmeye devam ediyor. FETÖ’nün devletin kılcal damarlarına kadar girdiği ülkemizde temizlik çalışmaları devam ederken, […]

Kalemi Yeniden Elimize Aldık!
25 Şubat 2018 - 13:32 'de eklendi.
Reklam

Şehitlerimizin geldiği, ülkemizin güvenliği için önem arz eden sınır ötesinde devam eden Zeytin Dalı Operasyonu ve dışarıda ülkemize yapılan baskıların devam ettiği bir ortamda haber346.com’da yazılarımızı kaleme almaya başladık.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti 2015 yılı Temmuz’undan beri iç ve dış tehditlerle mücadele etmeye devam ediyor.
FETÖ’nün devletin kılcal damarlarına kadar girdiği ülkemizde temizlik çalışmaları devam ederken, Suriye’de yaşanan ve sınır güvenliğimizi tehdit eden oluşum karşısında Şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sessiz kalması düşünülemezdi.
Kahraman Türk Askeri, Zeytin Dalı Harekatı ile başlattığı operasyonda bölgeye sükûnet, istikrar ve barış götürmeye devam ediyor.
Şerefli Türk Ordusunu Allah muzaffer eylesin…

-İTTİFAK OLUMLU ETKİ YARATTI-
Türkiye’de 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli arasında başlayan görüşmeler ‘Önce Vatan’ prensibiyle Cumhur İttifak ile sonuçlandı.
Açıklanan ittifakın toplumda karşılığı ise olumlu görünüyor. Milliyetçi-Muhafazakar duruşun ön plana çıktığı bu günlerde yapılan ittifak içinde bulunduğumuz durumlar çerçevesinde halktan destek almış görünüyor.

-BBP İTTİFAK’TAN YANA-
Yapılan ittifaka ilk destek ise Büyük Birlik Partisi’nden geldi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, “Biz ittifakın yanındayız, destekliyoruz” dedi. İttifaka BBP’nin katılmasıyla Milliyetçi-Muhafazakar kesim tek çatıda toplanmış olacak.

-NUMUNE HASTANESİ’NİN ZEMİNİ GÜÇLÜ-
Sivas’ta 2015 Genel Seçimleri’nden itibaren en çok tartışılan konuların başında hiç şüphesiz Yeni Numune Hastanesi geliyor. Son günlerde ise zemin depreme dayanıklı değil söylentileri hat safhaya çıkmış durumda. Yeni Numune Hastanesi bölgeye yapılan binalar arasında en sağlam zemine oturtulmuş olanı. Nedeni ise temelde kullanılan 2 Binin üzerindeki fore kazık. Bölgedeki diğer sağlam yapı ise aynı sistemle inşa edilen Osman Yıldırım’ın yaptırdığı Eğri Köprü Konakları. Sivas Valisi Davut Gül’de söylemlerden rahatsız olmuş olacak ki konu hakkında açıklama yapmış. Felaket tellallığı yapmaya gerek yok diyen Vali Gül, Yeni Numune Hastanesi’nin zemininin son derece güçlü olduğuna dikkat çekmiş.

-NUMUNE HASTANESİ PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR-
Geçtiğimiz hafta başında Babam geçirdiği kalp krizi sonucunda hastanede tedavi altına alındı. Yeni Numune Hastanesi Kardiyolji Servisinde Uzm. Dr. Şükrü Karaaslan tarafından anjiyo yapıldı ve sağlığına kavuştu. Basına kapıları kapalı tutulan Numune Hastanesi’nde gördüklerim beni ziyadesiyle memnun etti. Başhekimliğe getirilen Üroloji Uzmanı Emin Ertan Temizöz’e, yardımcısı Uzm. Dr. Mesut Parlak’a, başarılı bir hekim olan Uzm. Dr. Şükrü Karaaslan’a, Başhekim Sekreteri Tuğba Kaleli’ye, Basın Birimi Sorumlusu Nil Hörgüçlüoğlu’na, hemşirelere ve hastane personeline gösterdikleri ilgi ve yakınlıktan ötürü teşekkür ediyorum.

Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER