Haber346

Kulüp Çalışanlarına Güvenlik Eğitimi Verildi

Sivas İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Yeni 4 Eylül Stadyumu´na gelen taraftarlara güvenli ortamda giriş-çıkış yapmalarını sağlamak amacıyla Sivasspor kulüp çalışanlarına eğitim verildi. Lisans başvurusu yapan kulüplerin stadyumla ilgili başvuru formlarını doldurulması için Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından risklere göre; ilk yardım, emniyet, güvenlik, yangın, deprem ve terörle ilgili eğitimlerin yanı sıra tatbikatların yapılması istenmektedir. Bu […]

Kulüp Çalışanlarına Güvenlik Eğitimi Verildi
22 Şubat 2018 - 6:09 'de eklendi.
Reklam

Sivas İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Yeni 4 Eylül Stadyumu´na gelen taraftarlara güvenli ortamda giriş-çıkış yapmalarını sağlamak amacıyla Sivasspor kulüp çalışanlarına eğitim verildi.

Lisans başvurusu yapan kulüplerin stadyumla ilgili başvuru formlarını doldurulması için Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından risklere göre; ilk yardım, emniyet, güvenlik, yangın, deprem ve terörle ilgili eğitimlerin yanı sıra tatbikatların yapılması istenmektedir. Bu kapsamda kulüp çalışanlarına güvenlik konusunda çeşitli bilgiler verildi.

Sivasspor Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri’nde yapılan eğitimde; taraftarlarımızın stadyuma giriş ve çıkış yaparken dikkat etmeleri gereken hususlar ile iletişim konularında Sivas İl Emniyet Müdürlüğü Spor Şube ekipleri tarafından bilgi verildi.

Eğitimde Kulüp Genel Müdürü Cafer Kaplan ile Stadyum Müdürü Fatih Şimşek de yer aldı.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER